Born in PRL - inPRL.pl

Dekret

Towarzysze i Towarzyszki,
InPRL to serwis tworzony przez Towarzyszy i Towarzyszki (w rzeczywistości użytkowników). Każda informacja jest dodawana, oceniana i dyskutowana przez Ciebie. Dziel się, odkrywaj na nowo i wspominaj czasy Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej! To ty tworzysz historię.

InPRL to codziennie nowe-stare zdjęcia, video, wspomnienia z PRL (razem nazywane Reliktami), z których najciekawsze trafiają do SIEDZIBY GŁÓWNEJ, skąd możesz je podziwiać w pełnej okazałości. Jeżeli to dla Ciebie za mało, stań w KOLEJCE, gdzie nowe linki czekają na Twój głos.

Znalazłeś ciekawy cytat wywołujący uśmiech na Twojej twarzy, wypowiedź mrożącą krew w żyłach, video, po którym łezka się w oku kręci, zapierające dech w piersiach fotografie z czasów PRL? Dodaj swój RELIKT i podziel się z innymi Towarzyszami. Twój link trafi do KOLEJKI, a jeżeli inni Towarzysze uznają go za coś niepowtarzalnego, wartego uwagi mas, link awansuje do SIEDZIBY GŁÓWNEJ.

Szukaj zdjęć, video, wspomnień z PRL, które Cię najbardziej interesują. W ten sposób pomagasz tworzyć ranking najważniejszych reliktów z czasów PRL. Im większa liczba Like-ów, tym twój relikt zdobywa większy prestiż i uznanie w oczach pozostałych Towarzyszy.

Każdy dodany relikt możesz komentować, wyrazić swoją opinię bądź wymienić poglądy na dany temat. InPRL to nie tylko najciekawsze relikty Twojego dzieciństwa, to również dyskusje, które kontynuują tradycje i nie pozwalają zapomnieć o naszej historii.

Zarząd Główny Partii
inPRL